II Międzynarodowy Pokaz Boksu zawodowego

 

plakat

 


Tak było rok temu

Pierwszy Bałtycki Pokaz Boksu w Darłówku

 


Prowadzenie: Szymon Majewski
Gość honorowy: Albert Sosnowski

galaPierwszy raz w historii Darłowa i Darłówka odbędzie się pierwszy Bałtycki Pokaz Boksu, który w przyszłym roku stanie się Międzynarodową Bałtycką Galą Boksu Zawodowego w Darłówku .

Pokazowe walki odbędą się w Piątek 08.08.2014r o godzinie 21:00 w Karczmie Śpiewających Kucharzy i Kelnerów w Darłówku Wschodnim
(przy Resort SPA Plaza, ul. Słowiańska 3)

Udział w walkach wezmą zawodnicy szkoły Landowski Boxing prowadzonej przez Łukasza i Karola Landowskich, trenerów m.in. Alberta Sosnowskiego.

W walce wieczoru wystąpią:
- Krzysztof Chudecki reprezentant naszego kraju oraz wielokrotny mistrz Polski ,który zmierzy się z utalentowanym zawodnikiem klubu bokserskiego Legia Warszawa Dawidem Bosakiem
Przed walką wieczoru odbędą się 3 walki pokazowe zawodników różnych kategorii wiekowych.
- Oskar Wierzejski kontra Piotr Budziszewski
- Oskar Kapczyńskii kontra Krystian Różycki
- Bartłomiej Żukowski kontra Mateusz Soboń

Gościem Honorowym a zarazem jednym z sędziów będzie Albert Sosnowski , były Mistrz Europy w boksie zawodowym i przeciwnik Witalija Kliczki w niezapomnianej walce o Mistrzostwo Świata organizacji WBC, oraz Michał Chudecki uczestnik sierpniowej Gali boksu w Międzyzdrojach , gdzie zmierzy się z Felixem Lorą. Michał przygotowuje się do tej walki podczas obozu bokserskiego w naszym Ośrodku Skalnik Marina w Darłówku.

Galę poprowadzi wybitny Showman Szymon Majewski .

Bilety są do nabycia w recepcjach hoteli Plaza (Darłówko, ul. Słowiańska 3), Jantar w Darłówku Zachodnim (Darłówko, ul. Muchy 4) oraz w Ośrodku Skalnik Marina (Darłówko, ul. Conrada 3)

Uwaga! Ilość miejsc limitowana!


Serdecznie zapraszamy

SPA Proslim GOLD

proslimNajbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do wyszczuplania, liftingu i korygowania problemów estetycznych,takich jak cellulit, zwiotczenie skóry, zmarszczki, umożliwiające dobranie zabiegów do indywidualnych potrzeb klienta.

FOCUS RF+

Pobyty SPA nad morzemMamy przyjemność przedstawić Państwu ekskluzywny program modelowania ciała stanowiący połączenie profesjonalnych zabiegów kosmetycznych oraz zajęć ruchowych pozwalających utrzymać prawidłową sylwetkę. Dopełnieniem naszej oferty jest odpowiednio dobrana dieta.

hotel nad morzem z basenem